חיפוש
  • רינת פלג

ג'רסי גארדנס - ניו ג'רזי

טוב אז..... ניו יורק וזה, כבודה במקומו מונח, אבל שופינג זה רק בג'רזי גארדנס....

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להצטייד במזוודה גדולה ריקה (אם אתם לבד או גג זוג), או אפילו שתיים / שלוש אם אתם משפחה, ולא. ואני לא מגזימה. כשתגיעו תבינו.

ג'רזי גארדנס הוא קניון האאוטלט הגדול הקרוב לניו יורק. הוא אהוב מאוד על הישראלים, אבל זה לא ממש מעניין. מה שמעניין זה מה שיש שם, והמחירים.

אז פרה פרה, ומתחילים.

הקניון נפתח בשעה 10:00 בבוקר. אני ממליצה לעלות על אחד האוטובוסים הראשונים, גג האוטובוס של שעה 09:35 כי אז כבר מתחיל להתמלא. כשהאוטובוס ריק, הנהג נותן להעלות את המזוודות הריקות איתכם. אגב, אתם לא לבד. כולם מביאים איתם מזוודות, ומי שלא מביא, קונה במקום. פשוט אי אפשר אחרת שם....

כדי להגיע לג'רזי גארדנס, בהנחה שאתם בלי רכב, הכי קל, מהיר, זול ונוח זה אוטובוס. הגיעו לתחנת Port Authority שנמצאת בשדרה השמינית, בין הרחובות 40 ו-42. זו התחנה המרכזית אז כל נהג מונית יביא אתכם לשם בלי בעיות, וגם הסאבווי נוח, אבל על זה בפוסט נפרד.

בתחנה עצמה אתם עולים קומה (המדרגות משמאל לכניסה) ומגיעים לרציף 223. השילוט מאוד מאוד ברור אז לא להילחץ. ליד הכניסה קבוצת הרציפים שבה נמצא רציף 223, תראו משמאל 3-4 מכונות כרטוס כתומות. במסך הקישו קודם כל על יעדים נוספים, ואז על החלק של האותיות I-L שם תמצאו את היעד של קניון ג'רזי גארדנס. רכשו מראש כרטיס הלוך ושוב, כי אין איפה לקנות כרטיס בקניון עצמו, וגם לא קונים אצל הנהג. העלות היא 14$ לאדם לשני הכיוונים (נכון לינואר 2020). משך הנסיעה כ-20-35 דקות, תלוי בעומסים, והיא עוברת ממש מהר.

בקניון יש רק תחנת אוטובוס אחת. איפה שהאוטובוס מוריד אתכם, שם אתם גם עולים בחזרה בסוף היום.

בכניסה הקרובה אליכם ממוקם משרד קבלה שניתן לרכוש בו פנקס הנחות של החנויות בקניון. הפנקס נכון לכתיבת פוסט זה, עולה 7$, והוא משתלם במיוחד!! נכון שיש בו הנחות שאולי עשויות להיראות לא רלוונטיות, אבל 1+1+1+1 בסוף אתם חוסכים הרבה יותר מאותם 7$ שהוצאתם עליו. שימו לב לבדוק לפני הכניסה לחנות אם יש בה הנחה ומה ההנחה. לפעמים תגלו שבהוספת עוד פריט קטן כמו חולצה, תזכו בהנחה משמעותית על כל הקנייה.

המלצה שלי - היצמדו לצד אחד ואל תתפזרו. ככה תספיקו לעבור בכל החנויות, לא תפספסו, ולא תצאו בתחושת החמצה.

יש בקניון הכל מהכל - החל מאביזרים לסלולרי, בגדים, נעליים, הלבשה תחתונה, מותגים, חנויות זולות (שאפשר למצוא בהן מותגים בהנחות משמעותיות), אוכל, ועוד. לאוהבי קולומביה / טימברלנד - שווה לחכות לחנויות שלהם. יש מגוון אדיר ומחירים זולים משמעותית ממה שאנחנו מכירים בארץ.

לשומרי הכשרות - אין כאן משהו כשר ממש עם חותמת, אבל כמו בכל מקום - אפשר להסתדר. יש מיצי פירות כשרים שמשביעים, יש קופסאות עם פירות חתוכים וכדומה. בנוסף, אפשר תמיד להביא כריך או חטיף.

את רשימת החנויות המעודכנת ניתן למצוא באתר של הקניון.

אשמח לענות לשאלות במידה ויש,

תבזבזו בחוכמה :-)

רינת

  • White Facebook Icon

© 2018 by  Peleg Travel. Proudly created with Wix.com